1.Itin žema pozicija
Minimalus oftalmologijos operacinio stalo aukštis gali būti reguliuojamas iki 500 mm. Gerai žinoma elektromagnetinė pavaros sistema yra stabili, patikima ir be triukšmo veikimo metu. Tai geriausias pasirinkimas oftalmologijos ir LOR chirurgijai.
2.Nuimama galvos plokštė
Nuimamą galvos plokštę lengva valdyti mechanine pavara.
Įgaubtas dizainas galvūgalio pagalvėlės viduryje atitinka ergonominius reikalavimus.
3. Platus paviršius
Paviršiaus plotis gali siekti 550 mm, todėl pacientui ant jo patogiau gulėti.
4. Lankstus kojinis jungiklis
Nugaros ir kojos plokščių kampą galima reguliuoti kojiniu jungikliu, todėl gydytojui patogu pritaikyti paciento padėtį idealiausioje padėtyje oftalmologijos operacijos metu.
5. Žiedlapių stabdys
Mechaniniai pedalų stabdžiai yra greitesni, patogesni, saugesni ir patikimesni.
6. Papildoma gydytojo kėdė
Gydytojo kėdėje galima reguliuoti porankius, atlošą ir sėdynės aukštį.
Parametrai
| Modelio elementas | TDG-2 elektrinis oftalmologinis operacinis stalas |
| Ilgis ir plotis | 2080 mm * 550 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 700 mm / 500 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45°/ 90° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45°/ 20° |
| Kojų plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45°/ 20° |
| Horizontalus slydimas | 300 mm |
| Elektromotorinė sistema | Jiecang |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
Standartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Infuzinis strypas | 1 rinkinys |
| 2 | Rankų lenta | 1 pora |
| 3 | Instrumentų dėklas | 1 rinkinys |
| 4 | Tvirtinimo spaustukas | 1 rinkinys |
| 5 | Čiužinys | 1 rinkinys |
| 6 | Kojinis jungiklis | 1 rinkinys |