Elektrinis ginekologinis tyrimo stalas FD-G-1 pagamintas iš didelio stiprumo medžiagų ir yra atsparus korozijai, todėl jį lengva kasdien valyti ir dezinfekuoti ligoninėje.
Apžiūros stalo paviršiaus aukštį, atlošo ir kojų atramų kampą galima reguliuoti kojiniu jungikliu.
Priedai yra pilni, įskaitant pečių atramas, pečių dirželius, riešo dirželius, rankenas, kojų atramas ir nešvarumų surinkimo voneles su filtrais.
Ginekologijos apžiūros stalo pagrindas yra U formos, kuri suteikia gydytojui pakankamai erdvės pėdų ir kojų judėjimui kasdieniame darbe.
Ši medicininės ginekologinės apžiūros operacinė lova tinka ne tik ginekologiniams tyrimams, bet ir vyrų urologijos tyrimams.
1.Besiūlis putų čiužinys
Elektrinio ginekologinio tyrimo stalo formuojamas čiužinys pagamintas naudojant naujausią besiūlę putų technologiją, kuri žymiai pagerina paciento komfortą.
2.Korozijai atspari medžiaga
Visas elektrinio ginekologinio tyrimo stalo dangtis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra atsparios korozijai, lengvai valomos ir dezinfekuojamos.
3. Kojinis jungiklis
Įrengtas kojiniu jungikliu, lanksčiai valdykite įvairius akušerinio tyrimo stalo judesius.
4.Universalūs priedai
Be standartinės pečių atramos, papildomai galima įsigyti ir pečių dirželius, rankenas, kojų atramas, kojų pedalus, šiukšliadėžę, ginekologinės apžiūros lempą arba gydytojo kėdę.
Parametrai
| ModelisPrekė | FD-G-1 elektrinis ginekologinis tyrimo stalas |
| Ilgis ir plotis | 1800 mm * 550 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburgas / Atvirkštinis Trendelenburgas | 14°/ 17° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 60°/10° |
| Elektromotorinė sistema | Jiecang |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Besiūlis čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | ABS |
| Maksimali apkrova | 150 kg |
| Garantija | 1 metai |
SstandartinisPriedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Rankų atrama | 1 pora |
| 2 | Kojos plokštė | 1 rinkinys |
| 3 | Čiužinys | 1 komplektas |
| 4 | Rankena | 1 pora |
| 5 | Kojinis jungiklis | 1 rinkinys |