Universalus akušerinis stalas FD-G-2 plačiai naudojamas gimdymui, ginekologiniams tyrimams ir operacijoms.
Elektrinio pristatymo stalo korpusas, kolona ir pagrindas pagaminti iš 304 nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus korozijai ir lengvai valomas.
Kojų plokštės yra nuimamos, o tai palengvina pooperacinį atsigavimą.
Dviguba valdymo sistema, ne tik per rankinį nuotolinio valdymo pultą, bet ir per kojinį jungiklį.
Pilni priedai, standartinė komplektacija su kojų atramos versija, pedalais, nešvarumų surinktuvu su filtru ir pasirenkama ginekologinės apžiūros lempa.
U formos pagrindas ne tik užtikrina operacinio stalo stabilumą, bet ir suteikia pakankamai vietos gydytojui kojoms, kad sumažėtų nuovargis.
1.Dviguba valdymo sistema
Rankinis valdiklis ir kojinis jungiklis atlieka antrinį valdymą, kad būtų užtikrintas saugus veikimas ir realizuotos įvairios pozicijos.
2. Nuimama kojų plokštė
Nuimama elektrinio gimdymo stalo kojų plokštė palengvina pooperacinį poilsį ir sumažina pooperacinį skausmą
3.304 Nerūdijantis plienas
Visas ginekologinio operacinio stalo uždangalas pagamintas iš aukštos kokybės 304 nerūdijančio plieno. Patvarus, lengvai valomas ir dezinfekuojamas.
4. U formos pagrindas
Ginekologinio akušerijos stalo U formos pagrindas ne tik padidina pagrindo ir žemės sąlyčio plotą ir padaro jį stabilesnį, bet ir suteikia pakankamai vietos kojoms medicinos personalo darbui, kad sumažėtų nuovargis.
5. Universalūs priedai
Be standartinės pečių atramos, pasirinktinai galima įsigyti ir pečių dirželius, rankenas, kojų atramas, kojų pedalus, šiukšliadėžę, ginekologinės apžiūros lemputę.
Pparametrai:
| ModelisPrekė | FD-G-2 elektrinis pristatymo stalas |
| Ilgis ir plotis | 1880 mm * 600 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 940 mm / 680 mm |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45°10° |
| Sėdynės plokštė (pakėlus ir nuleidus) | 20° 9° |
| Kojos plokštė į išorę | 90° |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Baterija | Taip |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Čiužinys | Besiūlis čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
SstandartinisPriedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Rankų atrama | 1 pora |
| 2 | Rankena | 1 pora |
| 3 | Kojos plokštė | 1 gabalas |
| 4 | Čiužinys | 1 komplektas |
| 5 | Atliekų baseinas | 1 gabalas |
| 6 | Tvirtinimo spaustukas | 1 pora |
| 7 | Kelio ramentas | 1 pora |
| 8 | Pedalas | 1 pora |
| 9 | Rankinis nuotolinio valdymo pultas | 1 gabalas |
| 10 | Kojinis jungiklis | 1 gabalas |