TDG-1 elektrinis operacinis stalas turi penkias pagrindines veiksmų grupes: elektriniu būdu reguliuojamą lovos paviršiaus pakėlimą, pakreipimą į priekį ir atgal, pakreipimą į kairę ir į dešinę, nugaros plokštės pakėlimą ir stabdį.
Graži išvaizda, šio elektrinio valdymo mechanizmo korpusas, pagrindas, kėlimo kolona ir šoniniai bėgiai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, pasižyminčio aukšta apdaila, atsparumu korozijai ir dideliu mechaniniu stiprumu.
Išmanus elektrinio operacijų stalo reguliavimas įvairiomis pozicijomis vienu mygtuku. Jame įdiegta LINAK elektrinė pavara, kuri yra tyli, tiksli ir nereikalauja daug priežiūros. Didelė ratų konstrukcija, tyli ir atspari seisminiams poslinkiams.
Šis elektrinis operacinis stalas tinka įvairioms operacijoms, tokioms kaip pilvo chirurgija, akušerija, ginekologija, LOR, urologija, anoreksija ir ortopedija ir kt.
1.AkampinisAkoregavimaiwithGas Sspyruoklės
Elektrinio operacinio stalo TDG-1 galinės ir kojų plokščių jungtys turi dujines spyruoklines cilindrines atramines konstrukcijas, kurios leidžia atlikti įvairius reguliavimus švelniai, tyliai ir be vibracijos, tuo pačiu efektyviai apsaugodamos jungčių struktūrą ir neleisdamos pacientui nukristi.
2.LINAK elektrinė linijinė pavara
Elektrinio stūmiklio naudojimas panaikina medicinos personalo poreikį rankiniu būdu valdyti operacinio stalo padėtį. Tereikia laikyti nuotolinio valdymo pultą, todėl tai paprasta ir taupo darbą. Palyginti su hidraulinio operacinio stalo priežiūra po pardavimo, elektrinis operacinis stalas taip pat gerokai sumažina priežiūros po pardavimo išlaidas. Reguliavimo proceso metu elektrinį stūmiklį galima tiksliau nustatyti, o reguliavimo procesas yra itin tylus.
3. Y tipo pagrindas
Lovos pagrindas yra Y formos, kuri ne tik atitinka ergonominį dizainą, bet ir padidina elektrinio operacinio stalo stabilumą, bet ir suteikia daugiau laisvos vietos medicinos personalo kojoms, leisdama medicinos personalui priartėti prie paciento.
4. Universalūs priedai
Įrengtos pečių, riešų, kojų ir kūno dirželiai, siekiant užtikrinti, kad pacientai, kuriems taikoma bendroji anestezija, operacijos metu nenukristų. Kojų plokštės, porankiai, kūno atramos ir kojų atramos yra su atminties putų pagalvėlėmis, kad būtų užtikrintas operacijos komfortas ir normali kūno skysčių cirkuliacija operacijos metu.
5. L„Arger“ ratukų dizainas
Mechaninio elektrinio operacinio stalo pagrindas suprojektuotas su dideliais ratukais (skersmuo≥100 mm), kuris yra lankstus judėti. Stabdant ratukai pakyla, lovos pagrindas tvirtai remiasi įžemės, o stabilumas geras.
6. Įmontuota baterija
Nutrūkus elektros tiekimui, įmontuota baterija gali palaikyti 50 jungimų.
Pparametrai
| ModelisPrekė | TDG-1 elektrinis operacijų stalas |
| Ilgis ir plotis | 2050 mm * 500 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 890 mm / 690 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn ir žemyn) | 60°/ 60° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 90° / 17° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 25°/ 11° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 20°/ 20° |
| Inkstų tilto aukštis | ≥110 mm |
| Lankstumas / refleksas | Kombinuotas veikimas |
| Valdymo skydas | Pasirinktinai |
| Elektromotorinė sistema | Linakas |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
Sstandartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Kojų atrama | 1 pora |
| 5 | Inkstų tilto rankena | 1 gabalas |
| 6 | Čiužinys | 1 rinkinys |
| 7 | Rankinis nuotolinio valdymo pultas | 1 gabalas |
| 8 | Elektros linija | 1 gabalas |