TDY-1 elektrinis operacinis stalas turi elektrinį stūmoklio variklio operacinę sistemą, kuri užtikrina, kad operacijos metu būtų galima atlikti įvairius laikysenos koregavimus, įskaitant stalo kėlimą, pakreipimą į priekį ir atgal, pakreipimą į kairę ir į dešinę, galinės plokštės sulankstymą ir perkėlimą.
Šis daugiafunkcis elektrinis operacinis stalas tinka įvairioms operacijoms, tokioms kaip pilvo chirurgija, akušerija, ginekologija, LOR, urologija, anorektalinė ir ortopedija ir kt.
1. Galimas rentgeno skenavimas
PFCC stalviršis gali būti naudojamas rentgeno spindulių skenavimui operacijų metu. TDY-1 elektrinis operacinis stalas gali būti paslenkamas daugiau nei 300 mm, todėl operacijos metu C formos rankai yra gera perspektyva, be to, jį galima naudoti su rentgeno nuotraukų kameromis.
2. Papildoma dviguba valdymo sistema
Rankinis valdiklis ir pasirenkami skydelio valdikliai suteikia dvigubą apsaugą chirurgijos metu.
3. Įmontuota įkraunama baterija
TDY-1 elektrinis operacinis stalas aprūpintas didelio našumo įkraunama baterija, kurios užtenka 50 operacijų. Tuo pačiu metu jis turi kintamosios srovės maitinimo šaltinį, kuris tiekia elektros energiją ir užtikrina maksimalų saugumą.
4. Įmontuotas inkstų tiltas
Įmontuotas juosmens tiltelis, patogus gydytojams atlikti tulžies ir inkstų operacijas
Parametrai
| Modelio elementas | TDY-1 elektrinis operacinis stalas |
| Ilgis ir plotis | 2070 mm * 550 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 1000 mm / 700 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45°/ 90° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 75°/ 20° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 15° / 90° / 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 25°/ 25° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 15°/ 15° |
| Inkstų tilto aukštis | ≥110 mm |
| Horizontalus slydimas | 300 mm |
| Lankstumas / refleksas | Kombinuotas veikimas |
| Rentgeno lenta | Pasirinktinai |
| Valdymo skydas | Standartinis |
| Elektromotorinė sistema | Jiecang |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
Standartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Pečių atrama | 1 pora |
| 5 | Kojų atrama | 1 pora |
| 6 | Pėdų atrama | 1 pora |
| 6 | Inkstų tilto rankena | 1 gabalas |
| 7 | Čiužinys | 1 rinkinys |
| 8 | Tvirtinimo spaustukas | 8 vienetai |
| 9 | Ilgas tvirtinimo spaustukas | 1 pora |
| 10 | Rankinis nuotolinio valdymo pultas | 1 gabalas |
| 11 | Elektros linija | 1 gabalas |