Mobilus operacinis stalas TDY-2 turi pilną 304 nerūdijančio plieno lovą ir koloną, lengvai valomą ir apsaugo nuo taršos.
Stalo paviršius padalintas į 5 dalis: galvos dalį, nugaros dalį, sėdmenų dalį ir dvi nuimamas kojų dalis.
Mobilus operacinis stalas TDY-2 gali būti perkeliamas 340 mm atstumu, todėl operacijos metu C formos rankai užtikrinamas geras perspektyvos plotas, be to, jį galima naudoti su rentgeno nuotraukų kameromis.
Dvigubas galvūgalis, reguliuojamas kojų pagrindas dujinės spyruoklės pagalba. Naudojami vokiško prekės ženklo tylūs ratukai. Taip pat yra vieno mygtuko atstatymas, vieno mygtuko paspaudimo sulenkimo ir apsaugos nuo sulenkimo funkcijos (neprivalomos).
Šis daugiafunkcis elektrinis operacinis stalas tinka įvairioms operacijoms, tokioms kaip pilvo chirurgija, akušerija, ginekologija, LOR, urologija, anorektalinė ir ortopedija ir kt.
1.Dviguba jungtimi viršutine plokštė
Šio elektrinio operacinio stalo dvigubo sujungimo galvūgalio aukštis gali būti laisvai reguliuojamas, todėl pacientas gali patogiai pasirinkti galvos kampą, atlikdamas operacijas skirtingose padėtyse.
2. Kojų plokštė gali būti valdoma elektriniu arba dujinės spyruoklės valdymu
Kojos plokštę galima valdyti dujine spyruokle arba ją galima atnaujinti į elektrinį valdymą.
3. Papildoma dviguba valdymo sistema
Rankinis valdiklis ir pasirenkami skydelio valdikliai suteikia dvigubą apsaugą chirurgijos metu.
4.Dideli ratukai
Importuoti vokiški „TENTE“ ratukai, atsparūs dilimui ir tylūs.
5. Įmontuota įkraunama baterija
TDY-2 elektrinis operacinis stalas aprūpintas didelio našumo įkraunama baterija, kurios užtenka 50 operacijų. Tuo pačiu metu jis turi kintamosios srovės maitinimo šaltinį, kuris tiekia elektros energiją ir užtikrina maksimalų saugumą.
6.Daugiau pasirenkamųjų pasirinkimų
Pasirenkama vieno mygtuko atstatymo funkcija, teigiamo lenkimo ir atvirkštinio lenkimo funkcijos.
Pparametrai:
| ModelisPrekė | TDY-2 mobilus elektrinis operacinis stalas |
| Ilgis ir plotis | 2100 mm * 550 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 1000 mm / 700 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45° 90° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 90° / 17° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 15° / 90° / 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 25°/ 25° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 15°/ 15° |
| Inkstų tilto aukštis | ≥110 mm |
| Horizontalus slydimas | 345 mm |
| Lankstumas / refleksas | Kombinuotas veikimas |
| Rentgeno lenta | Pasirinktinai |
| Valdymo skydas | Standartinis |
| Elektromotorinė sistema | Jiecang |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
Standartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Pečių atrama | 1 pora |
| 5 | Kojų atrama | 1 pora |
| 6 | Pėdų atrama | 1 pora |
| 6 | Inkstų tilto rankena | 1 gabalas |
| 7 | Čiužinys | 1 rinkinys |
| 8 | Tvirtinimo spaustukas | 8 vienetai |
| 9 | Ilgas tvirtinimo spaustukas | 1 pora |
| 10 | Rankinis nuotolinio valdymo pultas | 1 gabalas |
| 11 | Elektros linija | 1 gabalas |