Visas dangtis pagamintas iš 304 nerūdijančio plieno, lengvai valomas ir dezinfekuojamas.
Didelio šviesos pralaidumo pluošto medžiaga tinka naudoti rentgeno spinduliuose.
Platesnis čiužinio dizainas leidžia pacientams patogiau gulėti ant operacinio stalo.
TDY-G-1 elektrohidraulinis operacinis stalas naudoja pažangią hidraulinę valdymo sistemą, patikimus elektromagnetinius vožtuvus ir alyvos siurblius iš Taivano, užtikrinančius tylų ir stabilų veikimą.
1.Ulabai žemasPpozicija
2. Dviguba jungties galvutės plokštė
3.Bpastatytas-inkstuoseBketera
4. Įmontuota įkraunama baterija
5. Mechaniniai stabdžiai
| Modelio elementas | TDY-G-1 elektrinis-hidraulinis operacinės stalas |
| Ilgis ir plotis | 2080 mm * 550 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 820 mm / 520 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45°/ 90° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 80°/ 20° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 15° / 90° / 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 20°/ 20° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 15°/ 15° |
| Inkstų tilto aukštis | 110 mm |
| Elektromotorinė sistema | Chaoger iš Taivano |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
Sstandartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Pečių atrama | 1 pora |
| 5 | Kojų atrama | 1 pora |
| 6 | Pėdų atrama | 1 pora |
| 7 | Inkstų tilto rankena | 1 gabalas |
| 8 | Ilgas tvirtinimo spaustukas | 1 pora |
| 9 | Tvirtinimo spaustukas | 8 vienetai |
| 10 | Rankinis nuotolinio valdymo pultas | 1 gabalas |
| 11 | Elektros linija | 1 gabalas |
| 12 | Pedalas | 1 pora |