TDY-Y-1 elektrinis hidraulinis operacinis stalas priima elektrinę importuojamą hidraulinę transmisijos konstrukciją, kuri pakeičia tradicinę elektrinę stūmoklio perdavimo technologiją.
Padėties reguliavimas yra tikslesnis, judėjimo greitis yra tolygesnis ir stabilesnis, o veikimas yra patikimas ir patvarus.
Y formos pagrindas užtikrina stabilumą ir pakankamai vietos kojoms.
Vertimo funkcija ir permatoma lovos lenta su C formos svirtimi leidžia atlikti viso kūno rentgeno skenavimą.
Dvigubo valdymo sistema, be rankinio nuotolinio valdymo pulto, turi kolonėlės avarinio valdymo sistemą. Vieno klavišo atstatymo funkcija užtikrina gydytojo darbo efektyvumą.
Šis elektrohidraulinis integruotas operacinis stalas tinka įvairioms chirurgijoms, tokioms kaip pilvo chirurgija, akušerija, ginekologija, LOR, urologija, anorektalinė ir ortopedija ir kt.
1.Dviguba valdymo sistema
TDY-Y-1 elektrinis-hidraulinis operacinis stalas turi dvigubus valdymo metodus: vienas yra laidinis valdiklis su vieno mygtuko automatinio lygio nustatymo iš naujo funkcija. Kitas yra kolonos avarinio valdymo sistema. Du nepriklausomi operacinių sistemų rinkiniai, atliekantys tą pačią funkciją, užtikrina, kad avarinio valdymo sistema vis tiek veiktų patikimai, kai laidinis valdiklis sugenda, užtikrinant saugų operacinio stalo naudojimą.
2. Galima atlikti rentgeno tyrimą
Elektrinio-hidraulinio operacinės stalo stalviršis gali praleisti rentgeno spindulius, o stalo apačioje sumontuotas kreipiamasis bėgelis rentgeno nuotraukų dėžėms transportuoti.
3. Suderinamas su C formos svirtimi
Elektrinio horizontalaus judėjimo eiga yra 340 mm, o tai užtikrina tikslią ir patogią C formos rankos padėties nustatymo erdvę ir leidžia atlikti viso kūno rentgeno nuotraukas nejudinant paciento.
4. Įkraunamos baterijos
TDY-Y-1 elektrinis-hidraulinis chirurginis operacinis stalas aprūpintas didelio našumo įkraunamomis baterijomis, kurios gali patenkinti ≥50 operacijų poreikius, užtikrinant, kad jis veiktų be išorinio maitinimo šaltinio. Įkraunamai baterijai nereikia priežiūros ir ji gali būti naudojama ilgą laiką. Tuo pačiu metu, siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, galima naudoti kintamąją srovę elektros energijai tiekti.
5.One mygtukasRESETFpatepimas
Nauja vieno mygtuko atstatymo funkcija supaprastina sudėtingas operacijas
Parametrai
| Modelio elementas | TDY-Y-1 elektrinis-hidraulinis operacinis stalas |
| Ilgis ir plotis | 1960 mm * 500 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 1090 mm / 690 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn / žemyn / lanksti) | 60°/ 85°/0° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 85°/ 40° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 15° / 90° / 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 28°/ 28° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 18°/ 18° |
| Inkstų tilto aukštis | 100 mm |
| Horizontalus slydimas | 340 mm |
| Nulinė padėtis | Vienas mygtukas, standartinis |
| Lankstumas / refleksas | Kombinuotas veikimas |
| Rentgeno lenta | Pasirinktinai |
| Valdymo skydas | neprivaloma |
| Avarinio stabdymo mygtukas | Pasirinktinai |
| Elektromotorinė sistema | Chaoger iš Taivano |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 250 kg / 300 kg |
| Garantija | 1 metai |
Sstandartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Pečių atrama | 1 pora |
| 5 | Kojų atrama | 1 pora |
| 6 | Pėdos plokštė | 1 pora |
| 7 | Inkstų tilto rankena | 1 gabalas |
| 8 | Čiužinys | 1 rinkinys |
| 9 | Tvirtinimo spaustukas | 8 vienetai |
| 10 | Nuotolinio valdymo pultas | 1 gabalas |
| 11 | Elektros linija | 1 gabalas |
| 12 | Hidraulinė alyva | 1 skardinė aliejaus |