Šis elektrohidraulinis operacinis stalas yra padalintas į 5 dalis: galvos dalį, nugaros dalį, sėdmenų dalį ir dvi atskiriamas kojų dalis.
Dėl didelio šviesos pralaidumo pluošto medžiagos ir 340 mm horizontalaus slydimo rentgeno spindulių skenavimo metu nėra aklųjų zonų.
Šis elektrohidraulinis operacinis stalas turi dvigubą valdymo sistemą, užtikrinančią sklandų veikimą.
Jis gali būti aprūpintas daugiafunkciu galvos rėmu ir ortopediniu traukos rėmu.
Vieno mygtuko atstatymo funkcija, gali atkurti pradinę horizontalią padėtį. Vieno mygtuko lenkimas ir atvirkštinis lenkimas, elektrinė kojų atramos funkcija, taupo daug laiko.
Tinka įvairioms operacijoms, tokioms kaip pilvo chirurgija, akušerija, ginekologija, LOR, urologija, anorektalinė ir ortopedija ir kt.
1.Ilgesnis ir platesnis stalo paviršius
Elektrohidraulinio operacinio stalo paviršiaus ilgis gali siekti 2180 mm, o plotis – 550 mm, todėl tai tinka kai kurių specialiųjų grupių poreikiams ir gali padidinti paciento komfortą.
2. Dviguba valdymo sistema
Elektrohidraulinis operacinis stalas aprūpintas dviguba pagrindinio valdymo / pagalbinio valdiklio sistema, užtikrinančia sklandų veikimą.
3. „Flex & Re-flex“ ir vieno mygtuko atstatymas
Vieno mygtuko atstatymo funkcija, gali atkurti pradinę horizontalią padėtį, vieno mygtuko lenkimą ir atvirkštinį lenkimą
4. Papildoma elektrinė reguliuojama kojų plokštė
Kojos plokštės įkišama modulinė konstrukcija gali reguliuoti kojų plokštę elektriniu būdu, o tai labai sutaupo padėties reguliavimo laiką.
5. Įmontuota įkraunama baterija
TDY-Y-2 elektrinis-hidraulinis operacinis stalas aprūpintas didelio našumo įkraunama baterija, kurios užtenka 50 operacijų. Tuo pačiu metu jis turi kintamosios srovės maitinimo šaltinį, kuris tiekia elektros energiją ir užtikrina maksimalų saugumą.
Pparametrai
| ModelisPrekė | TDY-Y-2 elektrohidraulinis operacinis stalas |
| Ilgis ir plotis | 2170 mm * 550 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 1100 mm / 690 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn / žemyn / lanksti) | 45° / 90° / 40° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 85°/ 40° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 15° / 90° / 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 30°/ 30° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 20°/ 20° |
| Inkstų tilto aukštis | 100 mm |
| Horizontalus slydimas | 350 mm |
| Nulinė padėtis | Vienas mygtukas, standartinis |
| Lankstumas / refleksas | Kombinuotas veikimas |
| Rentgeno lenta | Pasirinktinai |
| Valdymo skydas | Standartinis |
| Avarinio stabdymo mygtukas | Standartinis |
| Elektromotorinė sistema | Chaoger iš Taivano |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Galios kompaktiškumas | 1,0 kW |
| Baterija | Taip |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 300 kg / 350 kg |
| Garantija | 1 metai |
Aaksesuarai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Pečių atrama | 1 pora |
| 5 | Kojų atrama | 1 pora |
| 6 | Inkstų tilto rankena | 1 gabalas |
| 7 | Čiužinys | 1 rinkinys |
| 8 | Tvirtinimo spaustukas | 8 vienetai |
| 9 | Ilgas tvirtinimo spaustukas | 1 pora |
| 10 | Nuotolinio valdymo pultas | 1 gabalas |
| 11 | Elektros linija | 1 gabalas |
| 12 | Hidraulinė alyva | 1 skardinė aliejaus |