TF hidraulinis ginekologijos operacijų stalas, korpusas, kolona ir pagrindas pagaminti iš nerūdijančio plieno, pasižymi dideliu mechaniniu stiprumu, atsparumu korozijai ir yra lengvai valomas bei dezinfekuojamas.
Šis hidraulinis ginekologinis operacinis stalas standartiškai komplektuojamas su pečių atrama, pečių dirželiu, rankena, kojų atrama ir pedalais, dulkių surinktuvu su filtru ir pasirenkama ginekologinės apžiūros lempa.
Hidraulinio ginekologinio operacinio stalo aukštį galima reguliuoti pedalais, o lovos pakreipimą – purtant rankeną.
Įjungus stabdį, nuleidžiamas fiksuotas lovos pagrindas apačioje, todėl padidėja sąlyčio su žeme plotas ir užtikrinamas lovos stabilumas.
Jis plačiai naudojamas ginekologijoje, akušerijoje, urologijoje ir anorektalinėje chirurgijoje.
1. Nerūdijančio plieno medžiaga
Hidraulinio ginekologinio operacinio stalo pagrindinis korpusas, šoniniai bėgiai, kėlimo kolona ir pagrindas pagaminti iš aukštos kokybės 304 nerūdijančio plieno, pasižyminčio dideliu mechaniniu stiprumu, atsparumu korozijai ir lengvu valymu.
2. Platus stalo paviršius
Hidraulinio ginekologinio operacinio stalo paviršiaus plotis gali siekti 600 mm, o tai labai patogu specifinio kūno tipo žmonėms ir pagerina komfortą.
3. Universalūs priedai
Be standartinės pečių atramos, pasirinktinai galima įsigyti ir pečių dirželius, rankenas, kojų atramas, kojų pedalus, šiukšliadėžę, ginekologinės apžiūros lemputę.
4. Unikali fiksuota pėda
Unikali fiksuota operacinio stalo koja padidina sąlyčio plotą su žeme ir užtikrina hidraulinės ginekologijos stabilumą.
Parametrai
| Modelio elementas | TF hidraulinės ginekologijos operacijų stalas |
| Ilgis ir plotis | 1800 mm * 600 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 8°/ 20° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 70°/ 11° |
| Įtampa | 220 V / 110 V |
| Dažnis | 50 Hz / 60 Hz |
| Čiužinys | Besiūlis čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 173 kg |
| Garantija | 1 metai |
SstandartinisPriedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Rankų atrama | 1 pora |
| 2 | Rankena | 1 pora |
| 3 | Kojos plokštė | 1 gabalas |
| 4 | Čiužinys | 1 komplektas |
| 5 | Atliekų baseinas | 1 gabalas |
| 6 | Tvirtinimo spaustukas | 1 pora |
| 7 | Kelio ramentas | 1 pora |
| 8 | Pedalas | 1 pora |