TS hidraulinis chirurginis stalas tinka krūtinės ląstos ir pilvo chirurgijai, LOR, akušerijai ir ginekologijai, urologijai ir ortopedijai ir kt.
Skirtingai nuo įprastų rankinių operacinių stalų, nugaros ir kojų plokštėms reguliuoti naudojame hidraulinę kėlimo sistemą ir dujinę spyruoklę. Reguliavimo procesas yra tylus ir patogus.
Y formos pagrindas naudojamas siekiant užtikrinti didesnį hidraulinio operacinio stalo stabilumą ir laisvą erdvę, kad medicinos personalas galėtų prieiti prie paciento nuliniu atstumu.
Didelių ratų konstrukcija taip pat apsaugo nuo vibracijos ir dekompresijos judėjimo metu.
1. Pažangi atminties puta
Hidraulinio chirurginio stalo paviršiaus medžiaga yra atspari ugniai ir antistatinė. Lietas poliuretano (PU) čiužinys yra lengvai valomas ir tarnauja ilgai.
2. Įmontuotas inkstų tiltas.
Įkiškite rankeną į atitinkamą angą, pasukite rankeną ir pakelkite arba nuleiskite juosmens tiltelį į tinkamą padėtį, tada ištraukite rankeną. TS hidraulinio operacinio stalo atveju juosmens tiltelio aukštis yra didesnis nei 100 mm.
3. ImportuotasHhidraulinisSsistema
Importuota hidraulinė sistema iš Amerikos leidžia rankinio valdymo stalo judėjimą daryti stabilų ir greitą.
4. AkampinisAkoregavimaiwithGas Sspyruoklės
Hidraulinio TS operacinio stalo nugaros ir kojų plokščių jungtys turi dujinių spyruoklių cilindrų atramines konstrukcijas, kurios leidžia atlikti įvairius reguliavimus švelniai, tyliai ir be vibracijos, tuo pačiu efektyviai apsaugodamos jungčių struktūrą ir neleisdamos pacientui nukristi.
5. L„Arger“ ratukų dizainas
Mechaninio hidraulinio operacinio stalo pagrindas suprojektuotas su dideliais ratukais (skersmuo≥100 mm), kuris yra lankstus judėti. Stabdant ratukai pakyla, lovos pagrindas tvirtai remiasi į žemę, o stabilumas yra geras.
Pparametrai
| Modelio elementas | TS hidraulinis operacinis stalas |
| Ilgis ir plotis | 2050 mm * 500 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 890 mm / 690 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn ir žemyn) | 60°/60° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 75°/ 15° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 25°/ 25° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 20°/ 20° |
| Inkstų tilto aukštis | ≥110 mm |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
Sstandartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Pečių atrama | 1 pora |
| 5 | Kelio ramentas | 1 pora |
| 6 | Tvirtinimo spaustukas | 1 rinkinys |
| 7 | Čiužinys | 1 rinkinys |
| 8 | Kūno diržas | 1 rinkinys |