TY rankinis operacinis stalas tinka krūtinės ląstos ir pilvo chirurgijai, LOR, akušerijai ir ginekologijai, urologijai ir ortopedijai ir kt.
Rėmas, kolona ir pagrindas yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, lengvai valomi ir atsparūs korozijai.
Mechaninis operacinis stalas pakeliamas ir nuleidžiamas pedalu valdomu alyvos siurbliu, kuris veikia sklandžiai, yra saugus ir patikimas. Visus kitus judesius valdo mechaninės pavaros.
Šiam hidrauliniam operaciniam stalui reikalinga, kad kojų plokštę būtų galima sulankstyti, pagrobti ir nuimti, taip pat ją būtų lengva reguliuoti. Jis turi T formos pagrindą.
1.Sukimosi funkcija
Rankinį operacinį stalą galima pasukti 360°, gydytojai gali reguliuoti kampą pagal savo laikyseną operacijos metu, o tai labai padidina operacinę erdvę operacijos metu. (Pasirinktinai)
2.Greitas perjungimas į lankstų režimą
Operaciniam stalui reikia 200°išsikišimas (sulenkimas) ant stalo paviršiaus vienu metu valdant rankeną, kuria galima pakeisti juosmens tiltelio funkciją.
3. Dvisluoksnis stalviršis
Stalviršiui reikalingas dvisluoksnis kompozicinis stalviršis, mažas rentgeno spindulių absorbcijos koeficientas ir didelės raiškos perspektyvos efektas.
4. Nerūdijančio plieno medžiaga
Rėmas, pagrindas, kėlimo kolona ir pagrindinė transmisijos konstrukcija pagaminti iš 304 nerūdijančio plieno, kurį lengva valyti ir šveisti, jis atsparus rūgštims ir korozijai, todėl niekada nerūdys.
5. Hidraulinis ir rankinis reguliavimas
Hidraulinio operacinio stalo pakėlimas ir nuleidimas atliekamas sklandžiai, saugiai ir patikimai naudojant pedalo alyvos siurblį. Visus kitus judesius valdo mechaninė pavarų dėžės galvutė.
Pparametrai
| Modelio elementas | TY rankinis operacinis stalas |
| Ilgis ir plotis | 2020 mm * 500 mm |
| Aukštis (aukštyn ir žemyn) | 1010 mm / 760 mm |
| Galvos plokštė (aukštyn ir žemyn) | 45°/70° |
| Galinė plokštė (aukštyn ir žemyn) | 75°/ 15° |
| Kojos plokštė (aukštyn / žemyn / į išorę) | 15° / 90° / 90° |
| Trendelenburgo / atvirkštinis Trendelenburgas | 25°/ 25° |
| Šoninis pakreipimas (kairėn ir dešinėn) | 20°/ 20° |
| Inkstų tilto aukštis | ≥110 mm |
| Čiužinys | Atminties čiužinys |
| Pagrindinė medžiaga | 304 nerūdijančio plieno |
| Maksimali apkrova | 200 kg |
| Garantija | 1 metai |
Sstandartiniai priedai
| Nr. | Vardas | Kiekiai |
| 1 | Anestezijos ekranas | 1 gabalas |
| 2 | Kūno atrama | 1 pora |
| 3 | Rankų atrama | 1 pora |
| 4 | Pečių atrama | 1 pora |
| 5 | Kelio ramentas | 1 pora |
| 6 | Tvirtinimo spaustukas | 1 rinkinys |
| 7 | Čiužinys | 1 rinkinys |